Pasiūpinkite vaiko gerove jau dabar

Vaiko kaupiamasis draudimas “Studentas”

Investavimas į vaiko ateitį, kuris apima gydymo, kritinių ligų draudimo bei investicinių galimybių pasiūlymus

-

Vaikų draudimo temoje kiek trūksta aiškumo. Tiksliau, aiškaus suvokimo, kad specializuotoje įmonėje vaiko draudimas nėra tik vienkartinės išmokos, jei kas nutiktų, – tai individualiai sudarytas ilgalaikis universalus draudimo paslaugų paketas. Būtent taip reikėtų matyti vaikų draudimą ir galimybę investuoti į atžalos dabartį ir, labai svarbu, ateitį.

Taigi, keli verti dėmesio aspektai, atrinkti remiantis mano kasdiene darbo patirtimi:

 • Ilgalaikiu vaikų draudimu Lietuvoje užsiima tik kelios specializuotos įmonės.
 • Jums nebūtina rinktis standartizuotos paslaugos – kartu su finansų konsultantu, atsižvelgę į jūsų poreikius ir finansinę situaciją, galite pasirinkti individualų vaiko draudimo paketą. Jis gali būti orientuotas labiau į kaupimą arba atvirkščiai – į didesnes išmokas arba, žinoma, abu.
 • Vis dar yra žmonių, kurie tiki kaupimu „stalčiuje“. Tokiems turiu aišku atsakymą – tiesiog neverta. Ne tik dėl to, kad tikėtina nebus disciplinos ir visvien nieko nesukaupsite, bet ir todėl, kad draudime saugiai kaupdami lėšas vaiko ateičiai, gaunate valstybės lengvatą – susigrąžinate 20% nuo įmokų, kasmet deklaruojant pajamas.
 • Kaupdami ateičiai, palyginus nedidelėmis priemokomis, galite pasirinkti apdrausti vaiką papildomai nuo nelaimingų atsitikimų, kritinių ligų, gauti operacijų ir net stacionaraus gydymo išmokas (apie išskirtines, tik AVIVA kompanijoje taikomas vaikų draudimo sąlygas tikrai verta pasidomėti plačiau).
 • Tėvų gyvybės taip pat apsaugotos. Nelaimės atveju numatytos išmokos, kurios užtikrina atžalai finansinį stabilumą praradus tėvus.

O geriausia dalis ta, jog visaverčiam draudimo paketui jums tikrai pakaks kas mėnesį gaunamų vaiko pinigų.

Išskirtinės AVIVA sąlygos

 • Visų pirma, vaikas apdraudžiamas pilnu draudimu jau nuo 0 metų (praškiškai, vos tik gavus gimimo įrašą). Tai itin didelis pranašumas, kai kuriose įmonėse toks draudimas siūlomas tik po pirmų gyvenimo metų arba taikant tam tikras sąlygas, kaip, pavyzdžiui, be kritinių ligų draudimo.
 • Plačiausias Lietuvos rinkoje kritinių ligų sąrašas. Diagnozavus rimčiausius susirgimus – cukrinis diabetas, onkologines bei kitas sunkias ligas – iškart išmokama visa kritinių ligų draudimo suma. Net ir pirmaisiais draudimo metais tėvai gauna labai didelę finansinę paramą, kuri prisidės prie gydymo ir reabilitacijos, nes sumos siekia iki 20 tūkstančių eurų.
  Skaityti plačiau – Nuoroda į šaltinį
 • Traumų sąrašas nėra skirstomas į smulkias ir stambias, o minimali išmoka (pasirinkus net mažiausią draudimo sumą) – nuo 50 Eur.
  Skaityti plačiau – Nuoroda į šaltinį
 • Vaikus galite drausti dar net iki genetinio tyrimo ir kitų svarbių tyrmų. O dažnai stiprūs genetiniai ir kiti sveikatos nukrypimai nustatomi per pirmuosius gyvenimo metus.
 • AVIVA Lietuvoje vienintelė įmonė, teikianti stacionarinio gydymo draudimą. Su tokiu draudimu išmoka gaunama praktiškai bet kurios operacijos ar net neoperacinio gydymo stacionare atveju – išmokos apendicito, roto ir noro viruso, tonzilių šalinimo (anginos) atveju ir daugelio kitų dažnai pasitaikančių ligų.
  Skaityti plačiau – Nuoroda į šaltinį
 • Galiausiai, man kaip asmeninei finansų konsultantei, itin džiugu, kad priklausau komandai, kuri jau dešimtmetį išmoka daugiausiai išmokų rinkoje ir koncentruojasi ne tik į gaunamas, bet, svarbiausiai, į didžiausias rinkoje klientams išmokamas sumas.