Kas yra asmeninis finansų konsultantas?

Asmeninė finansų konsultantė, ekspertė, pranešėja, tarptautinės finansų organizacijos MDRT (Million Dollar Round Table) narė

-

Mūsų visuomenėje šios srities specialistų suvokimas kiek iškreiptas dėl blogos patirties su prastai savo atsakomybę suvokiančiu „pardavimų“ vadovu. Tačiau profesionalams dinamiška finansų sritis yra ištisas mokslas padėti kiekvienampamatyti savo padėtį ne tik čia ir dabar, bet sąmoningai užsitikrintos ateities perspektyvoje.

Finansų konsultante dirbu nuo 2014 metų. O jau nuo 2016 meų esu tarptautinės organizacijos, kuri vienija geriausius pasaulio finansų konsultantus MDRT (Million Dollar Round Table) narė. Šioje organizacijoje esu įvykdžiusi  ir COT (Court of the table) reikalavimus – tai dar aukštesnius kriterijus taikanti kvalifikacija. Tiesa, pasaulyje MDRT priklauso vos 1 procentas  visų konsultantų, o narystę kiekvienais metais čia reikia užsitarnauti iš naujo. Nuo 2000 metų, kurie buvo tarsi šios srities specialistų eros Lietuvoje pradžia, tokią narystę turi vos 4 šalies konsultantai.

Mano, kaip finansų konsultantės, kelias prasidėjo ir iki šios tęsiasi būtent čia, didžiausioje iš Lietuvoje veikiančių tarptautinėje draudimų kompanijoje Allianz (buvusi AVIVA). Nuo 2014 metų su didele aistra ir pagreičiu nėriau į finansų sritį ir nesibaigiantį mokslą, aiškindamasi, kaip žingsnis po žingsnio, įdedant minimaliai pastangų, susidėlioti savo finansus ir savarankiškai užsitikrinti socialines garantijas taip, kad žemė po kojomis būtų tvirta ne laikinai. Kodėl pasirinkau šią bendrovę? Yra kelios svarios priežastys – pasaulinė įmonė teikia išskirtines paslaugas, yra itin specializuota ir nuolat peržiūrinti ir atnaujinanti teikiamas paslaugas. Kiekvienoje šalyje kompanijos veikla skiriasi, čia dirbama pagal specifinius tos šalies įstatymus, taikomas lengvatas, subsidijas, išimtis – visi šie aspektai išnaudojami maksimaliam kliento augimui.

Kalbat apie pastarąjį, šiandien, kaip ir kasdien, aš susitinku su savo klientais. Susitinku su jais bent kartą metuose ir mes nuolat peržiūrime, kaip reikėtų atnaujinti ir sustiprinti jo asmeninę, šeimos ir verslo finansinę situaciją, investicijas, draudimus. Prieš 5 metus suteiktos garantijos, deja, bet šiandien nebeaktualios. Paslaugos turi augti kartu su žmogumi, o asmeninis finansų konsultantas yra tas žmogus, kuris padeda pasirinkti palankiausius ir pelningiausius sprendimus visą sąmoningo gyvenimo kelią.

Kiekvienas pasiekimas yra laimėjimas