Garantijos jūsų gyvybės saugumui ir investavimas į stabilumą ateityje;

Universalus gyvybės draudimas

Sveikata – brangiausias turtas. Juk dažniausiai būtent sveikatos ir linkime vienas kitam per didžiausias ir svarbiausias gyvenimo šventes.

-

Šiais ypatingais laikais, kuriuos ilgai prisimins mūsų vaikai ir apie kuriuos vadovėliuose skaitys mūsų anūkai, turėtume padaryti viską, kad gyvenimas bei darbas nesutriktų, bet nepamiršti, kad sveikata ir gyvybė svarbiausia ir brangiausia.

Esame patikima, jau beveik dvidešimtmetį stabiliai ir sėkmingai veikianti įmonė. Užsitarnavome ilgalaikį klientų lojalumą, nes suteikiame užtikrintas draudimo paslaugas, o nelaimės atveju, visuomet nedelsiant skubame į pagalbą – per dešimt veiklos metų savo klientams išmokėjome daugiausiai gyvybės draudimo lėšų.

 • Sugebėjome sustiprinti savo pozicijas net pasaulį apėmusios pandemijos bei finansinio nestabilumo akivaizdoje.
 • Esame jau virš 10 metų daugiausiai išmokų savo klientams mokanti gyvybės draudimo bendrovė Lietuvoje.
 • Jums nebūtina rinktis standartizuotos paslaugos – atsižvelgę į jūsų poreikius ir finansinę situaciją, galite pasirinkti individualų draudimo paketą. Jis gali būti orientuotas labiau į kaupimą arba atvirkščiai – į didesnes išmokas arba, žinoma, abu.
 • Plačiausias Lietuvos rinkoje kritinių ligų sąrašas – net 40 kritinių ligų. Diagnozavus rimčiausius susirgimus – cukrinis diabetas, onkologines bei kitas sunkias ligas – iškart išmokama visa kritinių ligų draudimo suma.
  Skaityti plačiau –
   Nuoroda į šaltinį
 • Traumų sąrašas nėra skirstomas į smulkias ir stambias, o minimali išmoka (pasirinkus net mažiausią draudimo sumą) – nuo 50 Eur. 
  Skaityti plačiau –
  Nuoroda į šaltinį
 • AVIVA – vienintelė įmonė Lietuvoje, teikianti stacionarinio gydymo draudimą. Su tokiu draudimu išmoka gaunama praktiškai bet kurios operacijos ar net neoperacinio gydymo stacionare atveju.
  Skaityti plačiau – Nuoroda į šaltinį

O svarbiausia, mano akimis, yra tai, kad bet kada galima paskambinti savo asmeniniam finansų konsultantui, kuris patars ir padės priimti teisingą sprendimą. O taip pat pagelbės sutvarkyti visus formalumus atsitikus draudžiamajam įvykiui.